Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Hydraulik - Niemcy - Stuttgart

Kraj: Niemcy

Grupa Euro Kadra to profesjonalne Agencje Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 8252), których głównym zadaniem jest wyszukiwanie i oferowanie wykwalifikowanych pracowników. Aktualnie poszukuje dla swojego klienta osób na stanowisko: HYDRAULIK

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie hydraulika,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziana umiejętność spawania autogenem,
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się w miejscu pracy,
  • chęć podjęcia pracy za granicą,
  • sumienność i odpowiedzialność,

Obowiązki:

  • montaż instalacji sanitarnych i grzewczych zgodnie z projektem,
  • instalacja rur,
  • montaż systemów podtynkowych i armatury sanitarnej,
  • kontrola prawidłowego funkcjonowania instalacji wodociągowej, grzewczej,
  • praca z rysunkiem technicznym,
  • renowacja starych instalacji.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach, w oparciu o umowę o pracę, z pakietem socjalnym,
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
  • stawka miesięczna podstawowa 1550 € netto, przy 37,4 h przepracowanych tygodniowo,
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • możliwość nadgodzin,
  • respektowane prawo do urlopu,
  • pomoc w załatwieniu wszystkich formalności.

Kontakt:

 Eurokadra FS Spółka z o.o.,
al. Niepodległości 606/610, 81-855 Sopot

Katarzyna Pawełoszek, tel.: 796 112 903
(od poniedziałku do piątku w godz. 8-17)
email: trojmiasto@eurokadra.com.pl

Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV na adres: trojmiasto@eurokadra.com.pl . W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: HYDRAULIK

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)'.

Dziękujemy za przesłane aplikacje i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

dodane przez eurokadra