Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Elektryk - Niemcy - Stuttgart

Kraj: Niemcy

Grupa Euro Kadra to profesjonalne Agencje Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 8252), których głównym zadaniem jest wyszukiwanie i oferowanie wykwalifikowanych pracowników. Aktualnie poszukuje dla swojego klienta osób na stanowisko: ELEKTRYK

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku elektryka,
  • uprawnienia SEP,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność pracy ze schematem technicznym,
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się w miejscu pracy,
  • gotowość podjęcia pracy za granicą,
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków,
  • chęć do pracy,
  • mile widziane doświadczenie w pracy za granicą

Obowiązki:

  • montaż i kontrola instalacji elektrycznych,
  • układanie tras kablowych,
  • budowa szafek sterowniczych,
  • montaż przełączników, alarmów, czujników dymu i innych elementów instalacji elektrycznej,
  • prace elektromonterskie,
  • bieżąca konserwacja urządzeń,

Oferta:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę, z pełnym pakietem socjalnym w niemieckiej firmie,
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
  • stawkę miesięczną podstawową 1479 € netto, przy 37,4 h przepracowanych tygodniowo,
  • możliwość robienia nadgodzin,
  • pracę od poniedziałku do piątku, umożliwiającą zjazdy do Polski,
  • pomoc w załatwieniu wszystkich formalności,
  • prawo do urlopu

Kontakt:

Eurokadra FS Spółka z o.o.,
al. Niepodległości 606/610, 81-855 Sopot
Katarzyna Pawełoszek, tel.: 796 112 903
(od poniedziałku do piątku w godz. 8-17)
email: trojmiasto@eurokadra.com.pl

Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV na adres: trojmiasto@eurokadra.com.pl . W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: ELEKTRYK

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)'.

Dziękujemy za przesłane aplikacje i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

dodane przez eurokadra