Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Blacharz samochodowy - Niemcy - Stuttgart

Kraj: Niemcy

Grupa Euro Kadra to profesjonalne Agencje Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 8252), których głównym zadaniem jest wyszukiwanie i oferowanie wykwalifikowanych pracowników. Aktualnie poszukuje dla swojego klienta osób na stanowisko blacharz samochodowy.

WYMAGANIA:

  • dobra znajomość języka niemieckiego, pozwalająca na swobodne porozumiewanie się w miejscu pracy
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku blacharza
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • umiejętność obsługi ram do prostowania karoserii, spotera blacharskiego
  • mile widziana umiejętność wymiany szyb
  • dokładność, precyzyjność
  • chęć do podjęcia pracy zagranicą.

OBOWIĄZKI:

  • naprawa uszkodzeń i wgnieceń karoserii samochodowych
  • wymiana elementów
  • szlifowanie, montowanie i szpachlowanie blachy
  • wykonywanie zadań ślusarskich (piłowanie, zwijanie, usztywnianie, trasowanie)
  • spawanie, zgrzewanie elementów karoserii
  • montowanie i demontowanie kabin i nadwozi samochodowych
  • przygotowanie elementów do lakierowania
  • sprawdzanie jakości wykonywanych prac naprawczych i montażowych.

OFERUJEMY:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę, z pełnym pakietem socjalnym w niemieckiej firmie, (nie w delegacji)
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności, minimalna stawka dla pracownika 15 euro brutto/h + dieta na dojazdy
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym
  • pomoc w załatwieniu wszystkich formalności
  • respektowane prawo do urlopu

KONTAKT:

Eurokadra FS Spółka z o.o.,
al. Niepodległości 606/610, 81-855 Sopot
Katarzyna Pawełoszek, tel.: 796 112 903
(od poniedziałku do piątku w godz. 8-17)
email: rekrutacja@eurokadra.com.pl'>trojmiasto@eurokadra.com.pl

Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV na adres: trojmiasto@eurokadra.com.pl . W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)'.

Dziękujemy za przesłane aplikacje i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

dodane przez eurokadra