Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Tapeciarz-Malarz

Strona www: www.uniapol.com
Kraj: Francja

Agencja pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150
Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

TAPECIARZ-MALARZ

Główne zadania:

  • Tapetowanie ręczne różnymi rodzajami tapet,
  • Przygotowanie podłoża: ściany, sufity boazeria, wykończenia metalowe,
  • Malowanie wewnątrz wałkiem i pistoletem, tzw. malowanie natryskowe,
  • Malowanie na zewnątrz wałkiem i pędzlem,
  • Praca na wys. pow. 3 metrów.

Oczekiwany profil:

  • 5 lat udokumentowanego doświadczenia na stanowisku Tapeciarz-Malarz,
  • Bardzo dobra kondycja fizyczna,
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka francuskiego,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziany samochód do dyspozycji,
  • Praca wydajna i szybka.

Pracując z nami gwarantujemy:

  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem,
  • Pracę od zaraz,
  • Umowę o pracę z wszystkimi jej profitami,
  • Kontakt z opiekunem w kraju,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość współpracy z nami przy dłuższych projektach.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji na adres: poznan@uniapol.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli 'Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)

dodane przez jwozniak@uniapol.pl