Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kucharz / ka

Strona www: www.socpol.pl
Kraj: Niemcy

Agencja Pracy SOCPOL oferuje prace na terenie Niemiec

Miejsce pracy: całe Niemcy

Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zadania:

- bezpośrednie przygotowanie potraw

- dbanie o zapasy składników ,zamawianie ,kontrolowanie jakości towarów

- odpowiedzialność za jakość podawanych potraw i sposób podania

- przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa pracy

Wymagane od kandydatów:

- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

- wykształcenie gastronomiczne

- doświadczenie w zawodzie

- umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, kreatywność

Pracodawca oferuje:

- umowa o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich

- czas pracy : 40 h/ tydzień

- wynagrodzenie 8,50 Euro /h

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
'Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Zainteresowanych prosimy przesyłać CV na adres: marcela@socpol.pl

dodane przez socpol