Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pomocnik budowlany

Strona www: www.socpol.pl
Kraj: Niemcy

Agencja Pracy SOCPOL oferuje pracę w Niemczech

 dla 4 pomocników budowlanych

Czas rozpoczęcia pracy : sierpień

Zadania:

- Wszelkie obowiązki związane z pomocą przy pracach budowlanych

Wymagane - oczekiwane od kandydatów

- mile widziane doświadczenie

- mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego

- umiejętność pracy w zespole

Pracodawca oferuje:

- umowa o pracę na warunkach niemieckich

- wynagrodzenie 8,50 Euro / godz

- wymiar czasu pracy : 40 h/ tydzień

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
'Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Zainteresowanych prosimy przesyłać CV na adres: marcela@socpol.pl

dodane przez socpol