Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inżynier elektryk lub automatyk, elektronik, energetyk

Strona www: www.socpol.pl
Kraj: Niemcy

Agencja Pracy SOCPOL oferuje pracę dla absolwentów; inżynierów elektryków, automatyków, elektroników, energetyków

Agencja Pracy SOCPOL poszukuje dla niemieckiej firmy z sektora energetyki słonecznej specjalistów z dziedziny elektryki, energetyki lub automatyki z umiejętnością programowania urządzeń KNX (EIB).

Inżynier elektryk, automatyk, elektronik

Miejsce pracy: Baden-Württemberg

Czas rozpoczęcia pracy : od zaraz lub w terminie możliwym dla kandydata.

Zadania:

Praca nad projektami w biurze firmy

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne: Inżynier Elektryki, Energetyki lub Automatyki lub pokrewne

- Umiejętność programowania instalacji sterujących w budynkach KNX ETS5 (EIB)

- Wiedza na temat rozwiązań i produktów światowego lidera firmy BYD, producenta nowoczesnych, ekologicznych i bezpiecznych baterii, paneli fotowoltaicznych, systemów magazynowania energii

- Doświadczenie w zawodzie mile widziane, nie jest to warunek konieczny

- Kandydaci bezpośrednio po studiach, bez praktycznego doświadczenia.

- Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

- Prawo jazdy kat. B, własny samochód - mile widziane

- Samodzielność w planowaniu i wykonywaniu powierzonych zadań

Oferta dla kandydatów:

- Umowa o pracę na niemieckich warunkach (czas nieokreślony)

- Godzin pracy w tygodniu: 41

- Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych o najnowszych standardach dla sektora energetycznego

- Proponowane wynagrodzenie: 2500 – 3000 euro brutto / m-c . Kandydat może też przedstawić własne oczekiwania finansowe (miesięczne)

- Mieszkanie zapewnione i częściowo opłacone (własny koszt ok. 250 euro miesięcznie)

Prosimy także o zawarcie klauzuli:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)'.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o składanie CV w języku polskim i niemieckim na adres: manager@socpol.pl

dodane przez socpol