Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

PIELĘGNIARKA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Kraj: Niemcy

PIELĘGNIARKA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM - domy opieki - 2 miejsca UWAGA! pracodawca sam opłaca i dopełnia formalności związanych z uznaniem dyplomu

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem

Wynagrodzenie: od 2100 Euro netto (w zależności od kwalifikacji i stażu zawodowego)

Rodzaj umowy: na czas nieokreślony, ubezpieczenie socjalne, zdrowotne i wypadkowe - zgodnie z obowiązującym prawem kraju zatrudnienia

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Dni i godziny pracy: pon – pt, min. 40 godz./tydzień, ewentualnie nadgodziny

Zakwaterowanie: zorganizowane

Kwalifikacje: dyplom w zawodzie pielęgniarki

Znajomość języka niemieckiego: dobra (rozmowa przez telefon z pracodawcą), pracodawca samodzielnie przeprowadza i opłaca egzamin językowy na poziomie B2

SPOSÓB REKRUTACJI: osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim, na adres mailowy: rekrutacja@sochaandpartners.pl z tytułem maila PIELĘGNIARKA - NIEMCY

UWAGA! prosimy o przesyłanie CV tylko przez osoby spełniające wszystkie wymagania, szczególnie językowe

dodane przez kontakt02