Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik produkcyjny (produkcja okien w systemie rehau)

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 1160-2014-09-9
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/74/WUP Gdańsk/2014
Zawód lub stanowisko: pracownik produkcyjny (produkcja okien w systemie rehau)
Ogólny zakres obowiązków: Praca przy produkcji okien PCV w systemie REHAU
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 2
Miejsce zatrudnienia - kraj: Norwegia
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Pracodawca
Nazwa: Frøyland Produkter AS
Adres: Postboks 2091 Isvik , 5504 HAUGESUND
Kraj: Norwegia
Telefon: +47 52700900
Fax: +47 52700901
E-mail: post@froyland.no
Strona internetowa: www.froyland.no
Krótki opis działalności gospodarczej: Pierwsza firma produkcyjna w Norwegii zajmująca się produkcją drzwi i okien przy użyciu systemu REHAU Nordic Plus (Fipro) (nordic window systemo). Fabryka otrzymuje wsparcie finansowe od Innovation Norge. Firma zainwestowała w linię zgrzewania / czyszczenia URBAN, linię cięcia Emmegi i stacji roboczej Thorwesten i inne maszyny dla całej linii produkcyjnej.
Miejsce pracy
Lokalizacja: siedziba główna
Nazwa firmy: Frøyland Produkter AS
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: nieokreślono
Doświadczenie zawodowe: Wymagane jest doświadczenie w produkcji okien PCV, spawanie, cięcie i montaż armatury i glazury do całego okna, nie robimy montażu w budynku - tylko produkcję.
Znajomość języków: angielski - poziom elementarny
niemiecki - poziom elementarny
norweski - poziom nieokreślony
Uprawnienia/ dyplomy/ dokumenty: - uprawnienia na podnośniki - prawo jazdy na samochody osobowe - obsługa maszyn -referencje
Inne istotne wymagania: Osoby odpowiedzialne, przedsiębiorcze i z doświadczeniem w całym procesie produkcji okien
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 140.00
Waluta: korona norweska
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka godzinowa
Premie: Nie
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: Frøyland Produkter AS
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: nieokreślony
Inne informacje: Wykształcenie: Techniczne (praktyka). Znajomość języków: angielski lub niemiecki w stopniu podstawowym, chęc nauki j. norweskiego. Wysokość pensji brutto: 140-160 NOK/godzinę. Możliwość pracy w nadgodzinach w zamian za dzień wolny od pracy. Rozpoczęcie pracy: jak najszybciej.
Dodatkowe informacje

Tel.: +47 40401355 (p. Szwarc mówi po polsku)
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: CV oraz krótki list motywacyjny w j.polskim lub angielskim
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
polski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do pracodawcy
Gdzie należy wysłać dokumenty: do pracodawcy i do wiadomości WUP Gdańsk
Dane teleadresowe: martin@froyland.no oraz do wiadomości WUP Gdańsk: e_staniewicz@wup.gdansk.pl W tytule maila proszę wpisać - "production worker"
Data publikacji: 2014-09-04
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
2014-10-02
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

źródło: Eures Polska