Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Konsultant techniczny / przedstawiciel handlowy do pracy w biurze

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 6521723
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/139/WUP Wałbrzych/2014
Zawód lub stanowisko: konsultant techniczny / przedstawiciel handlowy do pracy w biurze
Ogólny zakres obowiązków: Przedstawiciel handlowy pracując w biurze w Graz, odpowiedzialny będzie za rozwijanie i tworzenie nowej sieci bazy klientów z krajów słowiańskich.
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 1
Miejsce zatrudnienia - kraj: Austria
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Pracodawca
Nazwa: Flowtec GmbH
Adres: Stattegger Straße 179, 8046 Graz
Kraj: Austria
Strona internetowa: www.flowtec.at
Krótki opis działalności gospodarczej: Międzynarodowa firma, partner i agent wiodących producentów i specjalistów w dziedzinie zaworów przemysłowych i celulozowo - papierniczych technologii. Współpracując z naszymi producentami, oferujemy doradztwo i pomoc od fazy planowania do wyboru produktu i uruchomienia, jak również szkolenia w firmie. Doradztwo i sprzedaż systemów związanych z produkcją papieru. Inwestycja, wymiana komponentów do przewijarko - krajarki. Nasze produkty bazują na nowoczesnej technologii i są nabywane od sprawdzonych dostawców. Profesjonalna obsługa i doradztwo osobiste pozwalają klientom na zaoszczędzenie kosztów i czasu. Nasze systemy transportowe i logistyczne gwarantują naszym klientom szybkie i efektywne kosztowo terminy dostaw.
Miejsce pracy
Lokalizacja: siedziba główna
Nazwa firmy: Flowtec GmbH
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: średnie
Doświadczenie zawodowe: Wykształcenie minimum średnie techniczne lub pokrewne. Znajomość branży handlowej.
Znajomość języków: polski - poziom biegły
angielski - poziom dobry
niemiecki - poziom dobry
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 30000.00
Wynagrodzenie netto: -
Waluta: euro
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka roczna
Premie: Tak
Dodatkowe świadczenia: wyżywienie - pracodawca nie zapewnia;zakwaterowanie - pracodawca nie zapewnia
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: Flowtec GmbH
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: nieokreślony
Data wygaśnięcia umowy: -
Rozkład czasu pracy - liczba godzin tygodniowo: 38
Data rozpoczęcia pracy: -
Inne informacje: Liczba godzin tygodniowo: 38,5. Praca od zaraz.
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: CV ze zdjęciem i aktualnym numerem telefonu, list motywacyjny.
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
niemiecki
Do kogo należy wysłać dokumenty: do doradcy EURES z EOG
Gdzie należy wysłać dokumenty: birgit.roth@ams.at (w tytule maila proszę koniecznie wpisać numer referencyjny oferty: 6521723)
Dane teleadresowe: Judyta Babiarz, doradca Eures, Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy, ul. Wojska Polskiego 18, 58-500 Jelenia Góra, tel. 75-75-45-179, fax. 75-75-45-190; e-mail judyta.babiarz@dwup.pl
Data publikacji: 2014-07-17
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
do odwołania
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
źródło: Eures Polska