Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pielęgniarka / pielęgniarz

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 6717686
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/32/WUP Warszawa/2014
Zawód lub stanowisko: pielęgniarka / pielęgniarz
Ogólny zakres obowiązków: HCL Permanent, największa medyczna agencja pośrednictwa pracy Wielkiej Brytanii poszukuje pielęgniarek/pielęgniarzy do pracy w szpitalach publicznych na terenie całego kraju. Obecnie rekrutujemy Pielęgniarki/Pielęgniarzy z wykształceniem: anestezjologicznym, chirurgicznym, operacyjnym, pediatrycznym, neonatologicznym, onkologicznym, kardiologicznym lub intensywnej opieki.
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 100
Miejsce zatrudnienia - kraj: Wielka Brytania
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Agencja pracy tymczasowej
Nazwa: HCL Nursing Ltd
Adres: 10 Old Bailey, London, EC4M 7NG
Kraj: Wielka Brytania
Telefon: +4408458 888 312
Fax: +440845 888 8313
E-mail: eunurses@hclnursing.com
Strona internetowa: www.hclnursing.com
Krótki opis działalności gospodarczej: Jedna z największych angielskich Agencji Pośrednictwa Pracy specjalizująca się w dziedzinie pielęgniarstwa poszukuje wykwalifikowanych pielęgniarek do pracy w angielskich szpitalach publicznych.
Imię i nazwisko przedstawiciela pracodawcy
wskazanego do kontaktów:
Ewa Karczewska
Lokalizacja: inna
Przyczyny wykonywania pracy w miejscu innym
niż siedziba pracodawcy:
Praca w publicznych szpitalach głównie NHS na terenie całego kraju.
Nazwa firmy: HCL Nursing Ltd
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: wyższe zawodowe
Doświadczenie zawodowe: Min. sześciomiesięczne doświadczenie w pracy w szpitalu na oddziałach: anestezjologicznym, chirurgicznym, pediatrycznym, operacyjnym, neonatologicznym, onkologicznym, kardiologicznym lub intensywnej opieki.
Znajomość języków: angielski - poziom bardzo dobry
Uprawnienia/ dyplomy/ dokumenty: Rejestracja z NMC (Nursing and Midwifery Council) / w trakcie rejestracji
Inne istotne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe (min. pierwszego stopnia).
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 21388.00
Waluta: funt szterling
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka roczna
Premie: Nie
Dodatkowe świadczenia: zakwaterowanie - pomoc pracodawcy;inne • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: HCL Nursing Ltd
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: nieokreślony
Rozkład czasu pracy - liczba godzin tygodniowo: 37
Inne informacje: Wynagrodzenie brutto: £21,388 - £27,901 rocznie. Czas trwania umowy: Min. 6 miesięcy z możliwością przedłużenia. Liczba godzin tygodniowo: min. 37 godzin z możliwością zwiększenia liczby godzin.
Dodatkowe informacje

Oferujemy: • Pracę stałą lub tymczasową w jednym z angielskich szpitali publicznych • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych • Przygotowanie do rozmowy o pracę • Pomoc w przeprowadzce W celu przedyskutowania dostępnych ofert, zapraszamy na jeden z naszych dni otwartych w godzinach 9.00-18.00: Warszawa, Hotel IBIS Warszawa Centrum - 09/04/2014 Kraków, Hotel Novotel Centrum - 10/04/2014
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: CV
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
angielski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do agencji
Gdzie należy wysłać dokumenty: ewa.karczewska@hclpermanent.com
Dane teleadresowe: Przedstawiciel agencji Pani Ewa Karczewska: ewa.karczewska@hclpermanent.com
Data publikacji: 2014-03-27
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
do odwołania
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

źródło: Eures Polska