Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Starszy inspektor badań ndt

Kraj: Norwegia

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 0105-2014-05-79
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/38/WUP Gdańsk/2014
Zawód lub stanowisko: starszy inspektor badań ndt
Ogólny zakres obowiązków: Wykonywanie testów, wypełnianie formularzy, wydawanie zezwoleń
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 4
Miejsce zatrudnienia - kraj: Norwegia
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Pracodawca
Nazwa: Inspecta Norway
Adres: Herbergeveien 2, 7010 Sarpsborg
Telefon: +47 452 90 625
E-mail: cecilie.viken@inspecta.com
Strona internetowa: www.inspecta.com
Krótki opis działalności gospodarczej: Inspecta świadczy usługi: inspekcji, badań, certyfikacji, doradztwa technicznego oraz usługi szkoleniowe. Jest wiodącą firmą w obszarze nordyckim w naszym biznesie. Ma biura w 7 krajach; Finlandia, Szwecja, Norwegia, Dania, Łotwa, Estonia i Litwa. Zatrudnia ponad 1400 osób, a roczny obrót wynosi 176 M €. http://www.visitvestfold.com/en.
Imię i nazwisko przedstawiciela pracodawcy
wskazanego do kontaktów:
Cecilie Rojas Viken
Lokalizacja: siedziba główna Sarpsborg, Stokke, Bergen i Rogaland - Norwegia
Nazwa firmy: Inspecta Norway
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: wyższe techniczne
Doświadczenie zawodowe: Wymagane
Znajomość języków: angielski - poziom bardzo dobry
Uprawnienia/ dyplomy/ dokumenty: Certyfikat EN- 473, ISO 9712 standard. Metody: RT/ UT.
Inne istotne wymagania: Znajomość jednego z j. skandynawskich jest dodatkowym atutem. Chęć podjęcia nauki j. norweskiego. Ponieważ pracodawca chce zatrudnić na stałe, wszyscy kandydaci muszą przeprowadzić się do Norwegii.
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 400000.00
Waluta: korona norweska
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka roczna
Premie: Nie
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: Inspecta Norway
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: nieokreślony
Inne informacje: WYNAGRODZENIE: 400.000 - 480.000 (ok. EURO 49.192- 59.030) rocznie w zależności od doświadczenia i kwalifikacji. Dodatkowe świadczenia: Telefon służbowy ( 1200 Nok miesięcznie) , zapewniona nauka j. norweskiego Zakwaterowanie: Pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania na okres 3-6 miesięcy. Dodatkowe informacje: Pracodawca pomaga w sprowadzeniu rodziny do Norwegii. Pomaga w znalezieniu szkoły/przedszkola dla dzieci, pomaga w zrozumieniu przepisów prawa norweskiego i załatwieniu formalności.
Dodatkowe informacje

Więcej informacji udziela Pani Cecilie Rojas Viken Tel.: +47 452 90 625, e-mail : cecilie.viken@inspecta.com
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: CV i krótki list motywacyjny. Dyplomy i inne dokumenty będą potrzebne podczas rekrutacji.
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
angielski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do pracodawcy
Gdzie należy wysłać dokumenty: Do pracodawcy i do wiadomości WUP Gdańsk
Dane teleadresowe: cecilie.viken@inspecta.com oraz DW: wup@wup.gdansk.pl W tytule maila proszę wpisać "NDT Inspector "
Data publikacji: 2014-05-27
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
2014-06-28
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

źródło: Eures Polska