Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Dyrektor handlowy

Kraj: Estonia

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 4884572
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/1/WUP Olsztyn/2014
Zawód lub stanowisko: dyrektor handlowy
Ogólny zakres obowiązków: - nadzorowanie rozwoju strategicznych i szczegółowych planów marketingowych przedsiębiorstwa - opracowanie, zatwierdzenie i realizacja planów sprzedażowych, organizacja pracy działu marketingu - opracowanie i realizacja działań marketingowych mających na celu promocję produktów przedsiębiorstwa - opracowanie polityki cenowej przedsiębiorstwa, formułowanie propozycji znaku towarowego i marki przedsiębiorstwa - negocjacje z klientami przygotowanie i zawieranie umów - budżetowanie w obszarze marketingu i reklamy, monitorowanie realizacji budżetu oraz analiza kosztów i korzyści z działań marketingowych i reklamowych
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 1
Miejsce zatrudnienia - kraj: Estonia
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Pracodawca
Nazwa: Tallinn Electrical Engineering Factory ESTEL
Adres: Kuuli 6, Tallinn
Telefon: +372 6 228 300
Strona internetowa: www.tet-estel.com
Krótki opis działalności gospodarczej: Tallinn Electrical Engineering Factory ESTEL powstało w 1870 roku. Dziś jest jednym z światowych liderów w dziedzinie rozwoju, produkcji i sprzedaży szerokiej gamy sprzętu konwertorów mocy i przyrządów półprzewodnikowych mocy
Lokalizacja: siedziba główna
Przyczyny wykonywania pracy w miejscu innym
niż siedziba pracodawcy:
bd
Nazwa firmy: Tallinn Electrical Engineering Factory ESTEL
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: wyższe
Doświadczenie zawodowe: Doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania sprzedażą sprzętu konwertora nie może być mniejsze niż 5 lat;
Znajomość języków: angielski - poziom biegły
rosyjski - poziom biegły
Inne istotne wymagania: Planowanie, budżetowanie i umiejętności zarządzania projektem Biegła obsługa komputera: MS Office aplikacje standardowe (Access, Outlook, Explorer, itp.); Umiejętności społeczne, komunikacji biznesowej i umiejętności negocjacyjne; Umiejętności podejmowania decyzji; Mobilność i gotowość do podróży służbowych;
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 2500.00
Waluta: euro
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka miesięczna
Premie: Nie
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: Tallinn Electrical Engineering Factory ESTEL
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: nieokreślony
Dodatkowe informacje
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: CV z krótkim listem motywacyjnym
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
angielski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do pracodawcy
Gdzie należy wysłać dokumenty: adres e-mail
Dane teleadresowe: personal@tet-estel.com
Data publikacji: 2014-04-18
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
2014-06-01
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

źródło: Eures Polska