Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

STOLARZ /CIEŚLA DACHOWY

Kraj: Francja

Miejsce pracy: Francja, Alpy

Nr ref.: STO/CIE/11/13

Zadania :

·         prefabrykacja i montaż konstrukcji szkieletowych (ścian i dachów- praca na wysokości),

·         montaż więźb i pokryć dachowych,

·         instalacja stolarki budowlanej- okna, drzwi ( w tym drzwi garażowe i segmentowe),

·         montaż okien (PCV, drewno) rolet,

·         montaż deski obiciowej na budynkach (tzw. bardage).

Wymagania :

·         minimum 5-letnie udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz gotowość do przedstawienia referencji,

·         znajomość języka francuskiego na poziomie umożliwiającym swobodne komunikowanie się,

·         dobra kondycja fizyczna i brak lęku wysokości,

·         znajomość rysunku technicznego i czytania francuskich planów,

·         motywacja do pracy we Francji i szybkiego wyjazdu,

·         prawo jazdy kat. B i własne auto do wyjazdu,

·         pełna dyspozycyjność w terminie listopad-grudzień 2013 r.(kontrakt do 20.12.’13r.)

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową wraz ze wszystkimi świadczeniami (składki ZUS, karta EKUZ),
  • konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc na konto,
  • zakwaterowanie na koszt Pracodawcy,
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem oraz opieka na miejscu.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „STO/CIE/11/13”.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w  ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)'.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).

dodane przez jaro29