Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inżynier elektryk / elektrotechnik

Kraj: Słowacja

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 10000-1098324899-S
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/17/WUP Katowice/2013
Zawód lub stanowisko: inżynier elektryk / elektrotechnik
Ogólny zakres obowiązków: Planowanie i projektowanie oprzyrządowania techniki EMSR.
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 1
Miejsce zatrudnienia - kraj: Niemcy
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Pracodawca
Miejsce pracy
Lokalizacja: siedziba główna Hassmersheim , Badenia-Wirtembergia
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: wyższe techniczne
Doświadczenie zawodowe: Wymagane.
Znajomość języków: angielski - poziom dobry
Uprawnienia/ dyplomy/ dokumenty: Wyższe - inżynier elektryk / elektrotechnik.
Umiejętności: Mile widziana znajomość języka niemieckiego.
Inne istotne wymagania: Znajomość elektro CAD, ePLAN, oprogramowania S7 Mitsubishi, Wizualizacja w WinCC , PCS 7 , InTouch.
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 2700.00
Waluta: euro
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka miesięczna
Premie: Nie
Dodatkowe świadczenia: zakwaterowanie - pomoc pracodawcy
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: nieokreślony
Rozkład czasu pracy - liczba godzin tygodniowo: 40
Dodatkowe informacje
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: CV w języku angielskim oraz uzupełniony i odręcznie podpisany formularz Bewerbungsformular (do pobrania na stronie www.wup-katowice.pl w zakładce dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy - dokumenty do pobrania).
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
angielski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do doradcy EURES z WUP
Gdzie należy wysłać dokumenty: akopczyk@wup-katowice.pl
Dane teleadresowe: akopczyk@wup-katowice.pl
Data publikacji: 2013-09-29
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
do odwołania
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Źródło: EURES Polska