Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 2013-12-01 05:00

Pielęgniarki /-arzy oraz Opiekunów medycznych do Niemiec

Kraj: Niemcy

Licencjonowane Pośrednictwo Pracy Globalis w oddziale we Wrocławiu poszukuje PERSONELU MEDYCZNEGO DO OPIEKI NAD OSOBAMI STARSZYMI w domach prywatnych w Niemczech z możliwością późniejszego zatrudnienia w DOMACH OPIEKI (Altenheim) na terenie NIEMIEC

Obowiązki:

Praca będzie polegała na zapewnieniu osobie starszej pomocy codziennej i podstawowej opieki całodobowej m in. wykonywanie czynności higieniczno-pielęgnacyjnych u pacjenta, przygotowywanie posiłków itp. oraz utrzymaniu gospodarstwa domowego.

Od Kandydatów wymagamy:

Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
◊ Dokumentu potwierdzającego posiadane kwalifikacje (odpowiednio: dyplom pielęgniarstwa, świadectwo ukończenia szkoły dla opiekunów medycznych , dyplom lekarza)

◊ Aktualnego prawo wykonywania zawodu
◊ Doświadczenia zawodowego popartego świadectwami pracy i /lub referencjami
◊ Prawo jazdy kat. B mile widziane

Zapewniamy:

Legalne zatrudnienie na korzystnych warunkach
Atrakcyjne zarobki adekwatnie do umiejętności
Zakwaterowanie oraz wyżywienie w domu Podopiecznego
Elastyczny czas pobytu za granicą
Stały kontakt z koordynatorem Firmy Globalis za granicą

Osobom zakwalifikowanych do pracy w Domach Opieki oferujemy pomoc w przeprowadzeniu procedury uznania polskich kwalifikacji medycznych za granicą (nostryfikację dokumentów kwalifikacyjnych)

Aplikować prosimy poprzez wysyłanie CV wraz z klauzulą dotyczącą danych osobowych na adres: wroclaw@globalis.com.pl

Zapraszamy też do odwiedzenia naszego biura

Pl. Nowy Targ 28 pokój 307
50-141 Wrocław

 Tel. 882 067 788

Firma GLOBALIS została założona w 2008 roku. Jesteśmy certyfikowanym Pośrednictwem Pracy Tymczasowej, wpisanym do Krajowego Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod nr 5186.
Działamy zarówno na terenie Polski, jak i krajów niemieckojęzycznych.
Podstawą naszych działań jest indywidualne podejście do potrzeb i wymagań każdego Klienta, a naszym priorytetem – jego satysfakcja

dodane przez PPglobalis