Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

OPERATOR TAŚMY

Kraj: Belgia

Miejsce pracy: Belgia

Nr ref.: OT/B/09/13

Zadania:
- pakowanie produktów spożywczych,
- utrzymanie ciągłości i procesu produkcyjnego,

- prace magazynowe,
- utrzymanie czystości i higieny na linii produkcyjnej.

Wymagania:

- gotowość do podjęcia zatrudnienia w Belgii,
- dobra kondycja fizyczna,

- doświadczenie w pracy przy taśmie,

-umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z współpracownikami,
- znajomość j. francuskiego - mile widziana.

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1),
• bezterminowy kontrakt,
• szybkie rozpoczęcie pracy,

• stawka godzinowa: 12 euro brutto
• kontrakt na terenie Belgii u sprawdzonego Klienta,
• zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu,

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: martyna.kubrak@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać: OT/B/09/13

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w  ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)'.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami.

dodane przez jaro29