Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kierownik obsługi / koordynator

Kraj: Norwegia

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 150520130738
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/50/WUP Gdańsk/2013
Zawód lub stanowisko: kierownik obsługi / koordynator
Ogólny zakres obowiązków: Zarządzanie i koordynacja obsługą, usługami elektrycznymi, materiałami; Zarządzanie personelem oraz utrzymywanie dobrych relacji z klientami firmy.
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 2
Miejsce zatrudnienia - kraj: Norwegia
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Pracodawca
Nazwa: ELMO Teknikk AS
Adres: Gammelseterlia 12, 6422 Molde
Telefon: 0047 71 21 33 00
E-mail: post@elmo.no
Strona internetowa: www.elmo.no
Krótki opis działalności gospodarczej: ELMO specjalizuje się działalnością w sektorach morskich i przybrzeżnych. Dostarcza produkty i usługi prywatnym, komercyjnym oraz publicznym segmentom w zakresie instalacji elektrycznych, hydraulicznych, HVAC oraz wentylacyjnych.
Imię i nazwisko przedstawiciela pracodawcy
wskazanego do kontaktów:
Ola Thomas Morin
Miejsce pracy
Lokalizacja: siedziba główna
Przyczyny wykonywania pracy w miejscu innym
niż siedziba pracodawcy:
Praca w siedzibie pracodawcy
Nazwa firmy: ELMO Teknikk As
Adres: Gammelseterlia 12, 6422 Molde Hollendergata 5 -7, Kristiansund
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: wyższe techniczne
Doświadczenie zawodowe: Wymagane wcześniejsze doświadczenie w zawodzie, znajomość specyfiki pracy
Znajomość języków: norweski - poziom dobry
angielski - poziom dobry
Uprawnienia/ dyplomy/ dokumenty: prawo jazdy, uprawnienia DSB
Inne istotne wymagania: zdolności przywódcze
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 450000.00
Waluta: korona norweska
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka roczna
Premie: Nie
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: ELMO Teknikk AS
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: określony
Rozkład czasu pracy - liczba godzin tygodniowo: 37
Data rozpoczęcia pracy: 2013-09-01
Dodatkowe informacje

Pracodawca skontaktuje się z wybranymi osobami.
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: CV i krótki list motywacyjny
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
norweski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do pracodawcy
Gdzie należy wysłać dokumenty: Ola.thomas.morin@elmo.no
Dane teleadresowe: Ola Thomas Morin Tel. +4740425000 e-mail: Ola.thomas.morin@elmo.no
Data publikacji: 2013-07-24
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
2013-10-01
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

źródło: Eures Polska