Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Protetyk stomatologiczny

Kraj: Niemcy

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 10000-1097074249-S
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/34/WUP Wałbrzych/2013
Zawód lub stanowisko: protetyk stomatologiczny
Ogólny zakres obowiązków: Wytwarzanie protez metalowych i teleskopowych, odlewanie modeli i prace kombinowane
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 2
Miejsce zatrudnienia - kraj: Niemcy
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Pracodawca
Nazwa: Functiodent OHG
Adres: Königsbrücker Str.76, D-01099 Dresden
Telefon: +49/351 42 68 9138
Fax: +49/351 20 63 100
E-mail: info@functiodent.de
Strona internetowa: www.functiodent.de
Krótki opis działalności gospodarczej: Renomowane laboratorium dentystyczno-protetyczne z kilkuletnim doświadczeniem, dbające o jakość oraz śledzące i stosujące najnowsze osiągnięcia z branży.
Imię i nazwisko przedstawiciela pracodawcy
wskazanego do kontaktów:

Miejsce pracy
Lokalizacja: siedziba główna
Przyczyny wykonywania pracy w miejscu innym
niż siedziba pracodawcy:

Nazwa firmy: Functiodent OHG
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: średnie
Doświadczenie zawodowe: Wykształcenie: technik dentystyczny / protetyk. Doświadczenie zawodowe: minimum 3 lata.
Znajomość języków: niemiecki - poziom dobry
Uprawnienia/ dyplomy/ dokumenty:
Umiejętności:
Inne istotne wymagania: Sumienność, dbałość o najwyższą jakość.
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 1500.00
Wynagrodzenie netto:
Waluta: euro
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka miesięczna
Premie: Nie
Dodatkowe świadczenia: zakwaterowanie - pomoc pracodawcy
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: Functiodent OHG
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: nieokreślony
Data wygaśnięcia umowy:
Rozkład czasu pracy - liczba godzin tygodniowo: 40
System czasu pracy - zmiany i praca w dni wolne:
Data rozpoczęcia pracy:
Inne informacje: Praca od zaraz.
Dodatkowe informacje

Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny w j. niemieckim, dokumenty potwierdzające kwalifikacje
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
niemiecki
Do kogo należy wysłać dokumenty: do pracodawcy
Gdzie należy wysłać dokumenty: info@functiodent.de
Dane teleadresowe: Alexander Findeisen, 01099 Dresden, Königsbrücker Str.76
Data publikacji: 2013-04-12
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
do odwołania

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

źródło: Eures Polska