Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Do opieki nad osobami starszymi poszukujemy

Kraj: Niemcy

Certyfikowane Pośrednictwo Pracy Globalis oddział we Wrocławiu dysponuje ciekawą ofertą współpracy dla Opiekunek /-ów osób starszych w domach prywatnych w Niemczech

OBOWIĄZKI

 Praca będzie polegała na wykonywaniu podstawowej opieki i pomocy podopiecznemu na co dzień oraz prowadzeniu gospodarstwa domowego

OFERUJEMY

- legalne zatrudnienie
- atrakcyjne zarobki adekwatnie do umiejętności
- zakwaterowanie oraz wyżywienie
- pomoc w organizacji dojazdu na miejsce pracy
- kontakt z koordynatorem Firmy Globalis za granicą

WYMAGAMY

 - komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, umożliwiającej porozumiewanie się w codziennych sytuacjach,
- doświadczenia w opiece nad osobami starszymi lub chorymi (również w rodzinie)
- odpowiedzialności i predyspozycji umożliwiających współpracę z podopiecznym (pogodne usposobienie, cierpliwość i życzliwość oraz szacunek wobec osób starszych i schorowanych)
- prawo jazdy mile widziane

Serdecznie zapraszamy do współpracy i do odwiedzenia naszego biura:

Pl. Nowy Targ 28 pokój 307

50-141 Wrocław

Tel. 882-067-788

Aby aplikować na powyższe stanowisko prosimy  wysyłać CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na

adres: wroclaw@globalis.com.pl

Firma GLOBALIS została założona w 2008 roku. Jesteśmy certyfikowanym Pośrednictwem Pracy Tymczasowej, wpisanym do Krajowego Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod nr 5186.
Działamy zarówno na terenie Polski, jak i krajów niemieckojęzycznych. Podstawą naszych działań jest indywidualne podejście do potrzeb i wymagań każdego Klienta, a naszym priorytetem – jego satysfakcja