Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik w rolnictwie

Kraj: Austria

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 5706951
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/22/WUP Wałbrzych/2013
Zawód lub stanowisko: pracownik w rolnictwie
Ogólny zakres obowiązków: Prace przy zbiorach różnych owoców i warzyw (np. truskawek, szparagów, ogórków, sałaty i innych), pakowanie i oczyszczanie warzyw i owoców, czynności pielęgnacyjne (plewienie, hakanie, podlewanie).
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 30
Miejsce zatrudnienia - kraj: Austria
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Pracodawca
Miejsce pracy
Lokalizacja: siedziba główna Górna Austria / Oberösterreich
Przyczyny wykonywania pracy w miejscu innym
niż siedziba pracodawcy:
W zależności od pracodawcy. Pracodawców jest kilkunastu.
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Doświadczenie zawodowe: Wykształcenie nie jest wymagane, ale mile widziane wykształcenie rolnicze. Wymagane doświadczenie w rolnictwie.
Znajomość języków: niemiecki - poziom zadowalający
Inne istotne wymagania: Znajomość j. niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 1058.00
Wynagrodzenie netto: 890.00
Waluta: euro
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka miesięczna
Premie: Tak
Dodatkowe świadczenia: zakwaterowanie – pracodawca zapewnia na koszt pracownika;inne - pracodawca zapewnia wyżywienie i zakwaterowanie odpłatnie - 196,20 euro miesięcznie.
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: określony
Rozkład czasu pracy - liczba godzin tygodniowo: 40
Inne informacje: Praca od maja do lipca 2013 r. Możliwa praca w soboty do 5 godzin, możliwe nadgodziny po uzgodnieniu z pracodawcą.
Dodatkowe informacje

Rozmowy rekrutacyjne odbędą się 11.04.2013 r. we Wrocławiu. Wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie bądź mailowo o dokładnym miejscu i czasie spotkania.
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: Formularz ze zdjęciem „Bewerbungsbogen” wypełniony w języku niemieckim. Formularz dostępny na stronie www.eures.dwup.pl w zakładce „Dokumenty” pod linkiem „Bewerbungsbogen – formularz aplikacyjny o pracę w rolnictwie w Austrii”. Formularz powinien zawierać dokładne informacje na temat doświadczenia zawodowego w rolnictwie! (daty, miejsca).
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
niemiecki
Do kogo należy wysłać dokumenty: do doradcy EURES z WUP
Gdzie należy wysłać dokumenty: Dokumenty można przesłać elektronicznie, faksem bądź pocztą tradycyjną. Uwaga! Liczy się data wpływu aplikacji.
Dane teleadresowe: Pani Judyta Ragiel, Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy, ul. Wojska Polskiego 18, 58-500 Jelenia Góra, tel. 75-75-45-179, fax: 75-75-45-190, e-mail: judyta.ragiel@dwup.pl
Data publikacji: 2013-02-25
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
2013-04-05
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

źródło: Eures Polska