Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kierowca autobusu

Kraj: Malta

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 255079
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/4/WUP Warszawa/2013
Zawód lub stanowisko: kierowca autobusu
Ogólny zakres obowiązków: Obsługa linii autobusowych na całej wyspie. Obsługa pasażerów: sprzedaż biletów, obsługa maszyny do biletów, informacja. Uczestnictwo w kursach podnoszących kwalifikacje.
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 200
Miejsce zatrudnienia - kraj: Malta
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Pracodawca
Nazwa: Arriva Malta
Adres: Triq l-Imdina, Ħal Qormi, QRM 9010, Malta
Kraj: Malta
Telefon: +356 800 47711
Fax: +356 259 60 600
E-mail: workforus@arriva.com.mt
Strona internetowa: http://www.arriva.com.mt
Krótki opis działalności gospodarczej: Arriva Malta - firma zapewnia transport publiczny na Malcie i Gozo od 2011.
Miejsce pracy
Lokalizacja: siedziba główna
Przyczyny wykonywania pracy w miejscu innym
niż siedziba pracodawcy:
Zajezdnie autobusowe znajdują się w miejscowości Floriana (niedaleko Valetty), Marsa, Cirkewwa i Gozo.
Nazwa firmy: Arriva Malta
Kraj: Malta
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: podstawowe
Doświadczenie zawodowe: Min. rok doświadczenia
Znajomość języków: angielski - poziom dobry
Uprawnienia/ dyplomy/ dokumenty: Prawo jazdy kat. D.
Umiejętności: Doświadczenie w pracy z klientem. Umiejętność pracy pod presją czasu.
Inne istotne wymagania: Zaświadczenie o niekaralności. Ważny paszport.
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 250.00
Waluta: euro
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka tygodniowa
Premie: Nie
Dodatkowe świadczenia: inne Pracodawca może pomóc w znalezieniu zakwaterowania na pierwszy tydzień pobytu.
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: Arriva Malta
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: określony
System czasu pracy - zmiany i praca w dni wolne: praca na zmiany
Data rozpoczęcia pracy: 2013-05-01
Inne informacje: Umowa na czas określony - 6 miesięcy. Liczba godzin tygodniowo: 40 lub 48 godzin, 5 lub 6 dni w tygodniu.
Dodatkowe informacje

Rozmowy rekrutacyjne odbędą się w Warszawie.
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: CV
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
angielski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do doradcy EURES z WUP
Gdzie należy wysłać dokumenty: k.kawka@wup.mazowsze.pl
Dane teleadresowe: Doradca EURES Katarzyna Kawka-Kopeć Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Tel. 22 532 22 35
Data publikacji: 2013-02-25
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
do odwołania
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

źródło: Eures Polska