Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Animator czasu wolnego

Kraj: Hiszpania

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 28181
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/114/WUP Lublin/2012
Zawód lub stanowisko: animator czasu wolnego
Ogólny zakres obowiązków: Organizowanie czasu wolnego gościom hotelowym – gry i zabawy sportowe (gimnastyka, piłka wodna, aquaerobic, piłka plażowa, rzutki); organizacja gier i zabaw dla dzieci w Mini Clubie, organizacja nocnych animacji, spektakli i przedstawień (np. musicale Grease, Moulin Rouge), wybory Miss i Mistera, karaoke, itp.
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 10
Miejsce zatrudnienia - kraj: Hiszpania
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Pracodawca
Nazwa: PALIA HOTELS DOLCE FARNIENT S.L.
Adres: Paseo Mallorca 32a, 07012 Mallorca
Strona internetowa: www.palia.es
Krótki opis działalności gospodarczej: sieć hoteli na terenie Hiszpanii
Imię i nazwisko przedstawiciela pracodawcy
wskazanego do kontaktów:
Sebastien Hutin
Miejsce pracy
Lokalizacja: inna różne Hotele na terenie Hiszpanii
Nazwa firmy: PALIA HOTELS DOLCE FARNIENT S.L.
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: nie określono
Doświadczenie zawodowe: nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem
Znajomość języków: angielski - poziom bardzo dobry
francuski - poziom dobry
niemiecki - poziom dobry
Inne istotne wymagania: - uzdolnienia muzyczne, taneczne, plastyczne, sportowe itp. - łatwość nawiązywania kontaktów - umiejętność pracy w grupie
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 1080.00
Waluta: euro
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka miesięczna
Premie: Nie
Dodatkowe świadczenia: podróż – pracodawca pokrywa częściowe koszty podróży;wyżywienie – zapewnia pracodawca;zakwaterowanie – pracodawca zapewnia na własny koszt
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: Palia Hotels
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: określony
Data wygaśnięcia umowy: 2013-10-31
Rozkład czasu pracy - liczba godzin tygodniowo: 40
System czasu pracy - zmiany i praca w dni wolne: praca w dni wolne
Data rozpoczęcia pracy: 2013-04-01
Inne informacje: Pracodawca zapewnia nieodpłatne zakwaterowanie w pokojach personelu i wyżywienie w restauracji hotelowej dla gości (w tym 5 napoi dziennie) Zwrot części kosztów podróży w wysokości 300 euro pod warunkiem przepracowania okresu określonego umową.
Dodatkowe informacje
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: CV ze zdjęciem + zgoda na przetwarzanie danych osobowych w tytule maila - z dopiskiem „Entertainer Palia 2013”
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
angielski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do pracodawcy
Gdzie należy wysłać dokumenty: Adres e-mail pracodawcy: animacion@palia.es
Dane teleadresowe: Sebastien Hutin 0034 971 21 35 33
Data publikacji: 2012-12-04
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
2013-03-31
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

źródło: Eures Polska