Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Programista

Kraj: Belgia

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 52127165
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/122/WUP Lublin/2012
Zawód lub stanowisko: programista
Ogólny zakres obowiązków: Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie i utrzymanie profesjonalnej strony internetowej sprzedaży samochodów. Ponadto będzie zajmować się opracowywaniem nowych systemów.
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 1
Miejsce zatrudnienia - kraj: Belgia
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Pracodawca
Nazwa: do wiadomości urzędu
Adres: do wiadomości urzędu
Telefon: do wiadomości urzędu
Fax: do wiadomości urzędu
E-mail: do wiadomości urzędu
Strona internetowa: do wiadomości urzędu
Krótki opis działalności gospodarczej: Firma specjalizująca się w skupie i sprzedaży samochodów pochodzących z rożnych europejskich firm leasingowych i ubezpieczeniowych.
Imię i nazwisko przedstawiciela pracodawcy
wskazanego do kontaktów:
Annelies Thomas
Miejsce pracy
Lokalizacja: siedziba główna
Nazwa firmy: do wiadomości urzędu
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: wyższe techniczne
Doświadczenie zawodowe: wymagane 2 -5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
Znajomość języków: angielski - poziom dobry
rosyjski - poziom dobry
Uprawnienia/ dyplomy/ dokumenty: Prawo jazdy kat B
Umiejętności: wymagana wiedza informatyczna i znajomość języków programowania
Inne istotne wymagania: Poziom znajomości języka zostanie zweryfikowany przez doradców Eures w rozmowie telefonicznej po przesłaniu aplikacji.
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 1400.00
Wynagrodzenie netto: 1250.00
Waluta: euro
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka miesięczna
Premie: Nie
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: do wiadomości urzędu
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: nieokreślony
Data wygaśnięcia umowy: -
Rozkład czasu pracy - liczba godzin tygodniowo: 40
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: cv + list motywacyjny z dopiskiem „PROGRAMISTA DSM”
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
angielski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do doradcy EURES z WUP
Gdzie należy wysłać dokumenty: j.tkaczyk@wup.lublin.pl
Dane teleadresowe: Doradca Eures Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie Ul. Okopowa 5 20-022 Lublin tel:81 463 53 28
Data publikacji: 2012-12-17
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
do odwołania

źródło: Eures Polska