Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Osoba do rozwożenia/roznoszenia gazet, ulotek reklamowych

Kraj: Dania

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 3278252
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/17/WUP Szczecin/2012
Zawód lub stanowisko: osoba do rozwożenia/roznoszenia gazet, ulotek reklamowych
Ogólny zakres obowiązków: Dystrybucja lokalnych gazet, reklam, ulotek 2-3 razy w tygodniu, w tej samej okolicy, każdego tygodnia. Dystrybucja odbywa się głównie pieszo, jednak w niektórych miejscach potrzebny jest własny samochód.
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 99
Miejsce zatrudnienia - kraj: Dania
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Pracodawca
Nazwa: FK Distribution
Adres: Bredebjergvej 6; 2630 Taastrup
Kraj: Dania
Telefon: 0045 43439900
Fax: 0045 43439960
E-mail: work@fk.dk
Strona internetowa: http://fk.dk/
Krótki opis działalności gospodarczej: Firma zajmuje się dostarczaniem gazet, ulotek reklamowych do ponad 2 mln domów 2 razy w tygodniu. Firma zatrudnia około 10 000 osób do roznoszenia/ rozwożenia gazet, ulotek reklamowych.
Imię i nazwisko przedstawiciela pracodawcy
wskazanego do kontaktów:
Krzysztof Rabski
Miejsce pracy
Lokalizacja: siedziba główna na terenie całego kraju (Dania)
Kraj: Dania
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: nieokreślono
Doświadczenie zawodowe: nie wymagane
Znajomość języków: angielski - poziom bardzo dobry
Uprawnienia/ dyplomy/ dokumenty: prawo jazdy kat. B
Inne istotne wymagania: własny samochód
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 91.35
Waluta: korona duńska
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka godzinowa
Premie: Nie
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: FK Distribution
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: nieokreślony
Dodatkowe informacje

Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się w dniu 13 listopada br. w Szczecinie. Dostępne są dwa terminy spotkania – godz. 16:00 lub 19:00. Miejsce spotkań to Hotel Campanile, ul. Wyszyńskiego 30, Szczecin, http://www.campanile-szczecin.pl/en/index.aspx
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: CV
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
angielski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do pracodawcy
Gdzie należy wysłać dokumenty: work@fk.dk
Dane teleadresowe: Krzysztof Rabski: 0048 534 679 676
Data publikacji: 2012-11-09
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
2012-12-11
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

źródło: Eures Polska