Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kosmetyczka

Kraj: Niemcy

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 10000-1089419965-S
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/15/WUP Szczecin/2012
Zawód lub stanowisko: kosmetyczka
Ogólny zakres obowiązków: kosmetyczka
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 1
Miejsce zatrudnienia - kraj: Niemcy
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Pracodawca
Nazwa: Silke Tillack Kosmetikstudio.
Adres: Ernst-Thälmann-Str. 20 17321 Löcknitz
Krótki opis działalności gospodarczej: Salon fryzjerski i kosmetyczny
Miejsce pracy
Lokalizacja: siedziba główna
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: nieokreślono
Doświadczenie zawodowe: wymagane
Znajomość języków: niemiecki - poziom elementarny
Inne istotne wymagania: Wymagane doświadczenie w kosmetyce i pedicure. Mile widziane doświadczenie w manicure i zdobieniu paznokci
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 7.00
Waluta: euro
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka godzinowa
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: Silke Tillack Kosmetikstudio
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: nieokreślony
Data rozpoczęcia pracy: 2012-10-11
Inne informacje: Praca w godzinach od 9-18
Dodatkowe informacje
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: CV
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
niemiecki
Do kogo należy wysłać dokumenty: do doradcy EURES z EOG
Gdzie należy wysłać dokumenty: Tel: 0049 3973 202210
Dane teleadresowe: Löcknitzer Str. 10 17309 Pasewalk
Data publikacji: 2012-10-10
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
do odwołania
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

źródło: Eures Polska