Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inżynier budownictwa

Kraj: Norwegia

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 02301211000050
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/94/WUP Gdańsk/2012
Zawód lub stanowisko: inżynier budownictwa
Ogólny zakres obowiązków: Zarządzanie projektami w sektorze konstrukcji stalowych
Liczba miejsc pracy: 1
Miejsce zatrudnienia - kraj: Norwegia
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Pracodawca
Nazwa: EUROWELD AS
Adres: Postboks 420 , Haralds Vei 9, NO-1471 Lørenskog
Krótki opis działalności gospodarczej: Odd Aronsen Mekanisk Industri AS i EUROWELD AS są spółką pod nazwą AS EUROWELD i zajmują się konstrukcjami stalowymi. Razem mają 90 lat doświadczenia jako wykonawcy konstrukcji stalowych w regionie Oslo w Norwegii. Posiadają własne zakłady produkcyjne koło Oslo. Obecnie zatrudniają 15 pracowników.
Miejsce pracy
Lokalizacja: siedziba główna
Nazwa firmy: EUROWELD AS
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: wyższe zawodowe
Doświadczenie zawodowe: Wymagane doświadczenia z branży budowlanej i / lub konstrukcji stalowej oraz branży spawalniczej
Znajomość języków: angielski - poziom biegły
Umiejętności: Wymagana biegła znajomość w mowie i w piśmie języka angielskiego lub skandynawskiego
Inne istotne wymagania: •znajomość komputera i doświadczenie w DAK / CAD •Umiejętność sytematycznej pracy według planów firmy. •Pełne zaangażowanie i szybkość w pracy od pierwszego dnia.
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 4000.00
Waluta: euro
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka miesięczna
Dodatkowe świadczenia: zakwaterowanie - pomoc pracodawcy
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: EUROWELD AS
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: określony
Inne informacje: Rozpoczęcie pracy: do uzgodnienia z pracodawcą
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
angielski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do pracodawcy
Gdzie należy wysłać dokumenty: knut@euroweld.no i do wiadomości e_staniewicz@wup.gdansk.pl
Dane teleadresowe: Kandydatów prosimy o wysłanie dokumentów bezpośrednio do pracodawcy i do wiadomości do doradcy EURES z WUP w Gdańsku. W tytule maila proszę wpisać „Project engineer/construction engineer ”
Data publikacji: 2012-11-23
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
2012-12-16
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

źródło: Eures Polska