Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Asystentka / Asystent Kierownika Projektu / Finlandia

Kraj: Finlandia

Krakowska firma, dostawca usług z branży elektrycznej i budowlanej, działająca na terenie całego kraju i za granicą, w związku z realizacją nowych kontraktów poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Asystentka / Asystent Kierownika Projektu

Opis stanowiska:
  • Koordynacja współpracy z zagranicznymi klientami firmy
Wymagania:
  • Znajomość  języka fińskiego - warunek konieczny
  • Gotowość do pracy w delegacji
  • Wykształcenie min. średnie
  • Sumienność i dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania proszone są o przysłanie CV

z dopiskiem w temacie e-mial – Asystentka/Asystent

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

dodane przez Hompol