Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Elektryk

Kraj: Finlandia

Firma Wavenet - dostawca usług w branży telekomunikacyjnej w wyniku rozszerzenia prac na Elektrowni Atomowej w Finlandii poszukujemy chętnych osób na stanowisko: Elektryk.

ZADANIA

wykonywanie instalacji systemów ppoż. (przeciwpożarowych) oraz systemu oświetlenia.

WYMAGANIA:

świadectwo kwalifikacji SEP-1kV
doświadczenie w instalacjach p.poż (systemy przeciw pożarowych) lub/ i w instalacjach oświetlenia
doświadczenie w instalacjach budynkowych (np. sieci strukturalne, systemy bezpieczeństwa, HVAC, DSO, systemy automatyki budynków)

OFERTA
  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy prestiżowym projekcie
  • Zakwaterowanie w Finlandii
  • Zjazdy do Polski co 2, 5 miesiąca na 2 tygodnie
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres praca@wavenet.pl z dopiskiem: Instalator/Elektryk.

Źródło: praca-za-granica.pl