Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Cieśla szalunkowy z samochodem

Kraj: Francja

Francuska firma zatrudni osobę na stanowisko: Cieśla szalunkowy z samochodem.

Nr ref: CS Fr/11

Opis stanowiska:

Szalunek ścienny, szalunek podłoża, wykańczanie murarki, stawianie belek, słupów nośnych w budynkach, montaż sklejki pod szalunkiem, zbrojenie stropów, deskowanie ścienne i stropowe

Wymagania:

• Ukończona szkoła zawodowa
• Doświadczenie w pracy na stanowisku cieśli szalunkowego m.in. 3 lata
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Dyspozycyjność (wyjazd 02.01.2012)
• Możliwość wyjazdu własnym samochodem (warunek konieczny)
• Sumienność i odpowiedzialne podejście do pracy

Firma oferuje:

• Atrakcyjne zarobki
• Umowę na czas określony z możliwością przedłużenia

Oferty zawierające cv z numerem referencyjnym i podaniem nazwy stanowiska w tytule maila prosimy przesyłać na adres:
r3@ccpolska.net

Źródło: praca-za-granica.pl