Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Piekarz

Kraj: Francja

Francuska piekarnia poszukuje osoby na stanowisko: Piekarz.

Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe
  • min.3 lata doświadczenia w zawodzie piekarza potwierdzonego referencjami
  • aktualna książeczka sanepidowska
  • badania lekarskie na podstawie skierowania wystawianego przez Aterima
  • dyspozycyjność do rozpoczęcia zatrudnienia od 10 grudnia
  • podstawowa znajomość j.francuskiego
Obowiązki:
  • pomoc w piekarni przy pracach związanych z wypiekiem pieczywa oraz wyrobów cukierniczych
Firma oferuje:
  • legalne zatrudnienie na terenie Francji (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, systematyczne rozliczanie czasu pracy, płatny urlop)
  • umowę o pracę tymczasową na 4 m-ce z możliwością przedłużenia
  • min. 1400 euro brutto m-c/ 35 godz.tyg.
  • nadgodziny płatne dodatkowo
  • bezpłatne zakwaterowanie

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.money.pl