Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Hydraulik

Kraj: Francja

Job Networks Europ jest Agencją Pracy Czasowej poszukuje osoby na stanowisko: Hydraulik.

Wymagania:

- udokumentowane doświadczenie jako HYDRAULIK LUB HYDRAULIK-SPAWACZ (świadectwa pracy, referencje) min. 5 lat, w tym doświadczenie we Francji mile widziane
- dokładność i zapał do pracy
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- WŁASNY SAMOCHÓD DO WYJAZDU mile widziany
- znajomość języka francuskiego przynajmniej komunikatywna mile widziana

Obowiązki:

- montowanie instalacji wod-kan-gaz, co, wentylacji, klimatyzacji
- spawanie gazowe rur stalowych do CO, lutowanie rur z miedzi (lut twardy i miękki), sklejanie i zaciskanie rur z pvc, biały montaż

Firma oferuje:

- zakwaterowanie
- stawka godzinowa 8 euro netto
- umowę o pracę na czas określony
- ubezpieczenie w Polsce i za granicą

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie swoich CV na adres: rekrutacja.jne@gmail.com (w temacie proszę wpisać HYDRAULIK).

Źródło: praca-za-granica.pl