Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Operator CNC

Kraj: Belgia

W&BS Rozwiązania Personalne, dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator CNC.

Nr ref: CNC/11
Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska pracy:

- Obsługa maszyn sterowanych numerycznie CNC
- Dbałość o jakość wykonanych elementów.

Wymagania wobec kandydatów:

- Doświadczenie zawodowe na stanowisku Operatora frezarki i/lub tokarki CNC.
- Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania planów technicznych.
- Umiejętność kontrolowania i wprowadzania drobnych korekt w oprogramowaniu.
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
- Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Pracodawca oferuje:

- Umowę o pracę.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Zakwaterowanie.
- Przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV zawierającego informacje dotyczące maszyn i oprogramowania, na jakim Kandydat dotychczas pracował; na adres:
technika@wbspraca.pl

Źródło: praca-za-granica.pl