Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Monter okien

Kraj: Belgia

Zanteo Sp. z o.o. Pracy Tymczasowej poszukuje osoby na stanowisko: monter okien.

Zadania:

• fachowy montaż okien i drzwi aluminiowych i PVC na budowach pod nadzorem belgijskiego pracodawcy (kierownika budowy)
• fachowe oszklenie okien na budowie, ich wykończenie oraz odbiór jakościowy końcowego produktu
• cięcie profili: aluminiowych i PVC
• spawanie profili PVC (robienie obramowań)
• cięcie i dopasowywanie szkła/szyb
• montaż siatek przeciw owadom
• wykończenie: szlifowanie, montaż gumowego wykończenia

Wymagania:

• wiek 30-40 lat
• bez nałogów (niepalący i niepijący)
• samodzielność, sumienność, duża motywacja do działania
• minimum 5-cio letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• język angielski/niemiecki (komunikatywny)
• posiadanie prawa jazdy kategorii C oraz własnego samochodu

Firma oferuje:

• umowę o pracę
• wynagrodzenie tygodniowe
• mieszkanie zapewnione jest przez Firmę Zanteo (pracownik ponosi koszty eksploatacyjne)

Prześlij swój życiorys w języku angielskim lub niemieckim w temacie maila wpisując "montaż okien" na nasz adres mailowy: emilia.zdanowicz@zanteo.eu

Źródło: praca-za-granica.pl