Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kierowca Ciężarówki C E

Kraj: Belgia

Firma w Anglii zatrudni osobę na stanowisko: Kierowca Ciężarówki C E.

Opis stanowiska:

Praca w Polskiej firmie transportowej na stanowisku kierowcy samochodów ciężarowych.
Praca na terenie Belgii i całej Europy.

Wymagania:

• prawo jazdy C+E, mile widziany ADR.
• wymagana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu podstawowym (zrozumienie podstawowych zwrotów i kontakt z klientem w Belgii)
• dyspozycyjność i solidność w pracy.
Oferujemy:
• wynagrodzenie do ustalenia.(wysokie zarobki)
• zakwaterowanie gwarantowane (mieszkanie), w przypadku dłuższych trasy w kabinach
ciężarówek.
• wyżywienie we własnym zakresie.
• praca w systemie 4 tygodnie w pracy, 1 tydzień wolnego.
• przejazdy do Belgii i z Belgii bezpłatne.

Kontakt:

rekrutacja@centrumpracy.pl

Źródło: praca-za-granica.pl