Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Opiekunka Osób Starszych w Niemczech

Personnel Solutions Sp. z o.o. wpisany jest do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 3636 z siedzibą w Katowicach

Personnel Solutions Sp. z o.o. wpisany jest do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 3636 z siedzibą w Katowicach poszukuje

www.personnelsolutions.pl

www.pewnaopieka.pl

OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH - PRACA W NIEMCZECH

Numer referencyjny: 5.10/2011

Obowiązki
  • opieka nad osobą starszą

  • pomoc w codziennych czynnościach

Wymagania
  • komunikatywna/dobra znajomość j. niemieckiego

  • doświadczenie w opiece nad osobą starszą/chorą

  • umiejętność wykonywania prostych prac domowych(gotowanie,sprzątanie itp.)

  • cierpliwość, chęć niesienia pomocy oraz aktywność

  • miła prezencja i dobry stan zdrowia

Zapewnienia
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • zakwaterowanie i wyżywienie

  • atrakcyjne warunki finansowe

  • zwrot kosztów podróży

  • pełne ubezpieczenie

  • opiekę koordynatorów

  • praca na terenie całych Niemiec

Kontakt:

Gdańsk Katowice
ul.: Aleja Grunwaldzka 417/212 ul.: Dąbrówki 13
tel.: 783295205 tel.: (32)7815941 wew.43-44
mail: gdansk@pewnaopieka.pl mail: katowice@pewnaopieka.pl

Zainteresowanych prosimy o przysłanie CV ze zdjęciem

gdansk@pewnaopieka.pl

katowice@pewnaopieka.pl

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)'.

dodane przez personnel