Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

OPERATOR CNC

Kraj: Belgia

W&BS Rozwiązania Personalne, dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator CNC

Nr ref: CNC/11

Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska pracy:

- Obsługa maszyn sterowanych numerycznie CNC [tokarki, frezarki, centra obróbcze].

- Dbałość o jakość wykonanych elementów.

Wymagania wobec kandydatów:

- Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Operatora maszyn CNC.

- Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania planów technicznych.

- Zdolność posługiwania się przyrządami pomiarowymi [suwmiarki, mikrometry].

- Umiejętność kontrolowania i wprowadzania drobnych korekt w oprogramowaniu.

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

- Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Pracodawca oferuje:

- Umowę o pracę.

- Atrakcyjne wynagrodzenie.

- Zakwaterowanie.

- Przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV zawierającego informacje dotyczące maszyn i oprogramowania, na jakim Kandydat dotychczas pracował; na adres:

technika@wbspraca.pl

W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: CNC/11.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl

Dane kontaktowe:

W&BS Rozwiązania Personalne

ul. Grochowa 7

30-731 Kraków

tel.  (0-12) 398 41 44

fax. (0-12) 398 41 10

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)'.

dodane przez wbs