Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Murarz

Kraj: Belgia

Grupa ITC zatrudni osobę na stanowisko: Murarz.

Opis stanowiska:

- szeroki zakres prac murarskich
- wykonywanie ścian zewnętrznych, wewnętrznych nośnych oraz działowych o niskiej zabudowie mieszkalnej oraz budynkach wielokondygnacyjnych
- inne prace ogólnobudowlane (klinkier, szalunki, gipsy)
- mile widziane umiejętności z zakresu wykończeń

Wymagania:

- Wysokie kwalifikacje murarskie
- Komunikatywna znajomość języka francuskiego
- 5 lat doświadczenia w pracy jako murarz
- Zaangażowanie w wykonywane czynności
- Prawo jazdy

Pracodawca oferuje:

- Umowę o pracę, długoterminowy kontrakt
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Zakwaterowanie w pełni opłacone przez pracodawcę

Miejsce pracy: Belgia
Ilość wakatów: 2
Termin rozpoczęcia pracy: druga połowa września 2011

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV, z zaznaczeniem w temacie "MURARZ/0911", na adres mailowy:
aneta.dziadkowiec@itcgrupa.pl

Źródło: praca-za-granica.pl