Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Cieśla

Kraj: Francja

Firma we Francji zatrudni osobę na stanowisko: Cieśla.

Wymagania:

- udokumentowane doświadczenie jako CIEŚLA-ZBROJARZ-BETONIARZ (świadectwa pracy, referencje) min. 5 lat,
- doświadczenie we Francji
- dokładność i zapał do pracy
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- własny samochód do wyjazdu
- mile widziana znajomość języka francuskiego.

Obowiązki:

- szalowanie (głownie systemy sateko, peri, doka), zbrojenie i betonowanie budynków mieszkalnych, dużych budynków typu hotele i domy handlowe

Pracodawca oferuje:

- zakwaterowanie
- stawka godzinowa 9, 5 euro netto
- umowę o pracę na czas określony
- ubezpieczenie w Polsce i za granicą

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie swoich CV na adres: rekrutacja.jne@gmail.com (w temacie proszę wpisać CIEŚLA-ZBROJARZ-BETONIARZ).

Źródło: praca-za-granica.pl