Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Elektromonter / tłumacz

Kraj: Francja

Firma we Francji zatrudni osobę na stanowisko: Elektromonter / tłumacz.

Obowiązki:

• montaż i naprawa sieci wysokiego napięcia na słupach, a także instalacji elektrycznych na ziemi oraz pod ziemią, ciągniecie kabli;

Wymagania:

• kilkuletnie, udokumentowane doświadczenie na danym stanowisku;
• uprawnienia SEP;
• warunek konieczny - komunikatywna znajomość języka francuskiego na poziomie dobrym (nie pojedyncze słówka), która będzie weryfikowana;
• mile widziana możliwość dojazdu do Francji własnym samochodem;
• szybkość w wykonywaniu prac;

Pracodawca oferuje:

• polską umowę o pracę;
• atrakcyjne wynagrodzenie (od 1.400 euro netto);
• opiekę polskiego koordynatora na miejscu;

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie szczegółowego cv (miejsca pracy, zajmowane stanowiska oraz zakres pełnionych obowiązków) wraz ze zdjęciem i klauzulą o ochronie danych osobowych na adres e-mail: beata.witaszek@workexpress.pl

Źródło: praca-za-granica.pl