Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Spawacz

Firma w Wielkiej Brytanii zatrudni osobę na stanowisko: Spawacz.

Zakres obowiązków: praca przy produkcji elementów konstrukcji stalowych, zmiana nocna

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku plater
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • cięcie palnikiem oraz umiejętność spawania 135
  • obsługa suwnicy z poziomu roboczego
Pracodawca oferuje:
  • wynagrodzenie: 9, 10 gbp / godz., nadgodziny: 11, 35 gbp / godz.
  • 50 godzin pracy / tydzień
  • zakwaterowanie odpłatne ok. 70 gbp / tydz.
  • kontrakt na min. 6 miesięcy
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz kopię referencji na adres biuro@hmserwis.pl, w temacie wiadomości proszę wpisać: ślusarz / spawacz

HM Serwis nr licencji 6680
Wojska Polskiego 64, 70-479 Szczecin
tel./fax 91 484 0754, 509 824 805
biuro@hmserwis.pl

Źródło: praca-za-granica.pl