Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Hydraulik

Kraj: Francja

Firma we Francji zatrudni osobę na stanowisko: Hydraulik.

Wymagania:

- kierunkowe wykształcenie, co najmniej zawodowe
- umiejętność czytania planów, rys. technicznego
- min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego hydraulika
- komunikatywna znajomość języka francuskiego
obowiązki:

Praca w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym, zakładanie instalacji hydraulicznych, wodno-kanalizacyjnych, montaż ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji, wykonywanie instalacji miedzianych i plastikowych, montaż przewodów kanalizacyjnych, dopasowywanie i łączenie rur, wszystkie instalacje wykonywane na podstawie dokumentacji technicznej.

Pracodawca oferuje:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie
- zwrot kosztów podróży
- opcjonalnie dodatkowe ubezpieczenie w podróży zagranicznej TU Allianz S.A

Zainteresowane osoby spełniające WSZYSTKIE wymagania wyszczególnione powyżej prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz referencji od poprzednich pracodawców na adres

rekrutacja@erc.ec

W tytule maila proszę koniecznie umieścić nr referencyjny oferty: hyd/fr/2011

Źródło: praca-za-granica.pl