Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Murarz z samochodem

Kraj: Francja

Firma JF Concept Agencja Pracy Tymczasowej (nr licencji 5380), grupa specjalistów w dziedzinie organizacji i realizacji procedur rekrutacyjnych i administracyjnych, zarówno w Polsce jak i we Francji, w ramach legalnego zatrudnienia obywateli polskich we Francji poszukuje do pracy osób na stanowisko: Murarz,

Nr ref: M Fr/11

Opis stanowiska:

budowa ścian z pustaków, zbrojenie konstrukcji, betonowanie, budowanie z kamieni łamanych

Wymagania:

• Ukończona szkoła zawodowa
• Doświadczenie w pracy min. 2 lata
• Gotowość do podjęcia pracy (wyjazd 01.07)
• Możliwość wyjazdu własnym samochodem (warunek konieczny!)
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Sumienność i zaangażowanie
• Odpowiedzialne podejście do pracy

Pracodawca oferuje:

• Atrakcyjne zarobki
• Umowę na czas określony z możliwością przedłużenia

Oferty zawierające cv z numerem referencyjnym i podaniem nazwy stanowiska w tytule maila prosimy przesyłać na adres:

a5@jobfrance.pl

Źródło: praca-za-granica.pl