Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Malarz

Kraj: Francja

irma JF Concept Agencja Pracy Tymczasowej (nr licencji 5380), grupa specjalistów w dziedzinie organizacji i realizacji procedur rekrutacyjnych i administracyjnych zarówno w Polsce jak i we Francji, poszukuje do pracy osób na stanowisko: Malarz.

Miejsce pracy: Francja
Nr ref: MB Fr/11

Opis stanowiska:

• Przygotowywanie i szpachlowanie ścian,
• Malowanie ścian, sufitów (farby Glycero, satynowe)
• Tapetowanie,
• Montaż listew przypodłogowych,
• Malowanie boazerii, drzwi (farby alkidowe)

Wymagania:

• Ukończona szkoła zawodowa
• Doświadczenie w pracy na stanowisku malarza
• Możliwość wyjazdu własnym samochodem
• Znajomość języka francuskiego
• Dyspozycyjność (początek pracy: 13.06)
• Sumienność i odpowiedzialne podejście do pracy

Pracodawca oferuje:

• Atrakcyjne zarobki
• Umowę na czas określony z możliwością przedłużenia

Oferty zawierające cv z numerem referencyjnym i podaniem nazwy stanowiska w tytule maila prosimy przesyłać na adres:
a5@jobfrance.pl

Źródło: praca.money.pl