Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Specjalista Systemu Remedy

Kraj: Dania

Pracodawca oferuje:

• Udział w interesującym międzynarodowym projekcie, na minimum 6 miesięcy, z opcją przedłużenia.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Zakres obowiązków:

• Administracja zgłoszeniami serwisowymi,
• Realizacja zmian na platformach.
• Przygotowywanie dokumentacji zmian.

Wymagania:

• Znajomość Remedy Action Request Server (ARS) ver 7.5,
• Znajomość Remedy ITSM Suite ver 7.6 w zakresie:
- zarządzanie incydentami
- zarządzanie problemami
- zmiany na platformie
- dashboard analytics
- Service Level Management
- Service Request Management
• Język angielski na poziomie umożliwiającym pracę w międzynarodowym zespole.

Jeśli nie spełniasz precyzyjnie opisanych wymagań, a twoje doświadczenie zawodowe wskazuje, że czujesz się na siłach wziąć udział w tym projekcie i posiadasz doświadczenie w tym obszarze to z przyjemnością zapoznamy się z CV.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.money.pl