Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Au Pair dla rodziny w Mullica Hill

Kraj: USA

Firma Prowork Recruitment poszukuje osoby na stanowisko: Au Pair dla rodziny w Mullica Hill.

Wymagania:

* Komunikatywna znajomość angielskiego
* wiek 18-27 lat * prawo jazdy
* Doświadczenie w opiece nad dziećmi
* Osoba miła przyjazna i kochająca dzieci
* Gotowość do rozpoczęcia pracy od czerwca 2011

Wyjazd do rodziny w Stanach Zjednoczonych realizowany za pośrednictwem firmy Prowork. .Chcesz poznać Amerykę? Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi! Prowork-10 lat doświadczenia w organizowaniu wyjazdów Au Pair!

Obowiązki:

Amerykańska rodzina z 2 dzieci (5 i 3 lata) zatrudni Au Pair / opiekunkę do dzieci od czerwca 2011 na rok. Au Pair będzie zawozić dzieci do szkoły, na zajęcia dodatkowe. Jest to pobyt w ramach programu Au Pair. Rodzina mieszka w USA , New Jersey. Pobyty jako Au Pair od czerwca 2011 . W pobliżu szkoła językowa, bezpłatny kurs angielskiego 2 razy w tygodniu. Rodzina opłaca przelot do USA -roczny kontrakt na podstawie wizy amerykańskiej J1.

Oferujemy:

* 12 miesięczny pobyt w rodzinie amerykańskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka angielskiego,
* kieszonkowe min 790 USD miesięcznie + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie,
* pełne ubezpieczenie(bez żadnych dopłat!),
* 4 dniowe szkolenie w Nowym Jorku ,
* samochód do prywatnego użytku,
* bezpłatny kurs języka angielskiego,
* rodzina opłaca koszt przelotu z Polski do Stanów Zjednoczonych,
* opieka partnerskiego biura Au Pair w USA.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.money.pl