Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Sushi chef

Kraj: Norwegia

Firma Adecco Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: Sushi chef.

Opis stanowiska pracy

  •  przygotowywanie sushi,
  •  przygotowywanie potraw japońskich,
  •  dbanie o stanowisko pracy,

Wymagania

  •  wykształcenie gastronomiczne,
  •  minimum 3 lata doświadczenia jako sushi chef,
  •  mile widziane kursy przyrządzania sushi,
  •  znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  •  gotowość do wyjazdu za granicę na dłuższy okres czasu,
  •  pozytywne nastawienie, otwartość, zaradność, łatwość uczenia się, dobry humor.

 Oferujemy:

  •  stałe zatrudnienie u stabilnego pracodawcy,
  •  pomoc w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na pobyt oraz znalezieniem mieszkania,
  •  zatrudnienie zgodnie z norweskimi standardami.
Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.money.pl