Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Personel sprzątający z językiem niemieckim

Kraj: Niemcy

Personnel International Agencja Pracy poszukuje osób do pracy w hotelach na terenie Niemiec na stanowisko: Personel sprzątający z językiem niemieckim.

Miejsce pracy: Kolonia/Dusseldorfie/ Niemcy

Zakres obowiązków:

  • utrzymaniem czystości i porządku w pokojach hotelowych,
  • przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa, oraz kryteriów jakości, oraz wszelkich procedur obowiązujących w dziale, w którym osoba jest zatrudniona,
  • wykorzystywanie środków czystości i sprzętu, w stosunku do istniejących potrzeb,
  • bycie uczynną i pomocną wobec gości, z racji znajomości różnych działów hotelu, godzin ich funkcjonowania, oraz gości w obiekcie.

Wymagania:

  • dobra lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • język niemiecki będzie wykorzystywany w codziennej pracy doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • kultura osobista,
  • dyspozycyjność do pracy od zaraz,
  • mile widziane doświadczenie w branży hotelarskiej (pokojówka, kelnerka, personel sprzątający).

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zakwaterowanie.
Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: pracuj.pl