Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Cieśla szalunkowy

Kraj: Francja

Firma JF Concept Agencja Pracy Tymczasowej (nr licencji 5380) grupa specjalistów w dziedzinie organizacji i realizacji procedur rekrutacyjnych i administracyjnych zarówno w Polsce jak i we Francji w ramach legalnego zatrudnienia obywateli polskich we Francji poszukuje osób do pracy na stanowisko: Cieśla szalunkowy.

Miejsce pracy: Francja
Nr ref: ZBF Fr/11

Opis stanowiska:

• Praca polega na wykonywaniu dużych prefabrykatów betonowych oraz ich zbrojeniu
• Renowacja budynku z lat 30.
• Wykonywanie elementów betonowych i żelbetowych w różnych obiektach budowlanych przy zastosowaniu narzędzi i maszyn do robót betoniarskich i zbrojarskich
• Montaż i demontaż podpór, ścian stropowych
• Przygotowywanie mieszanek betonowych, siatek, szkieletów zbrojeniowych, szalunków (również półokrągłych)

Wymagania:

• Możliwość wyjazdu samochodem
• Dyspozycyjność (wyjazd 18.03)
• Znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym
• Doświadczenie w renowacji budynków
• Umiejętność wykonywania zbrojeń, szalunków oraz betonowania
• Doświadczenie w pracy na stanowisku zbrojarza/betoniarza

Oferujemy:

• Atrakcyjne zarobki
• Zakwaterowanie
• Umowę na czas określony z możliwością przedłużenia

Oferty zawierające cv z numerem referencyjnym i podaniem nazwy stanowiska w tytule maila prosimy przesyłać na adres:
b1@jobfrance.pl

Źródło: praca-za-granica.pl