Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Ai Pair

Kraj: Francja

Paryż - Rodzina francuska z 2 letnia dziewczynką poszukuje Fille Au pair od maja 2011.

Wymagania:
  • Wiek 18 -30 lat ( wymagane do pobytu au pair we Francji)
  • Dobra znajomość j. francuskiego  lub angielskiego
  • Doświadczenie w opiece nad dziećmi
  • elastyczność i gotowość do wyjazdów z rodziną
  • Gotowość do rozpoczęcia pracy od maja 2011
Wyjazd do rodziny we Francji realizowany za pośrednictwem firmy Prowork. Chcesz poznać  Francję? Zostań Fille Au pair. Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku francuskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi!

Jest to oferta z Programu AU PAIR. Warunkiem aplikowania na ofertę jest złożenie kompletu wymaganych dokumentów i podpisania umowy. Odpowiednie formularze przysyłane są mailem.

Obowiązki:

Rodzina z 2 letnia dziewczynką  lata zaprosi miłą  Au Pair od maja 2011 na 9- 12 miesięcy na 9 - 10 miesięcy. Obowiązki Au Pair opieka nad dzieckiem i zabawa 35 godzin /tygodniowo. Jest to pobyt w ramach programu Au Pair. Rodzina mieszka w Paryżu,  Francja.  W poblizu szkoła językowa, . Obydwoje rodzice pracują. Pobyt jako au pair od  maja 2011. W pobliżu szkoła językowa, możliowość uczęszczania na kursy francuskiego 3 razy w tygodniu.

Oferujemy:

W ramach pobytu Au Pair we Francji ma zapewnione:

  • 9-12 miesięczny pobyt w rodzinie francuskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka francuskiego.
  • Kieszonkowe min 340 euro netto/ miesięcznie + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie, internet w pokoju
  • bezpłatny bilet miesięczny na rejon Paryża
  • opieka partnerskiego biura Au Pair we Francji
Termin rozpoczęcia:

maj 2011

Kontakt dla kandydatów: W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o rejestrację w serwisie i złożenie aplikacji poprzez naszą stronę  www.prowork.com.pl  lub zgłoszenie na e-mail: prowork@prowork.com.pl

Źródło: praca.money.pl